Krabi a okolí

Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou v exotických oblastech, což vám dozajista nabídne právě Thajsko? Fascinuje vás nedotčená tropická příroda s některými národními parky? Chcete zároveň relaxovat v oblasti, kam ročně neproudí tak velký počet turistů? V tom případě vybírejte z hotelů v regionu Krabi a okolí, kde vás právě nádherné přírodní scenérie uchvátí.

Zároveň je ale celá oblast protkaná krásnými písčitými plážemi, které jsou obvykle vápencovými skalisky rozdělené do menších zátok, jenž jsou zalité slunečným počasím.  Zároveň jsou Krabi a okolní korálové ostrůvky rájem potápěčů, kde si užije i začátečník.

Zajímavosti Krabi a okolí

Region Krabi, který naleznete na jihovýchodě Thajska, nabízí poměrně velký počet atraktivních oblastí, z nichž většinu má na svědomí právě „Matka příroda". Velice známý je záliv Ao Nang v blízkém okolí města Krabi, kde můžete navštívit neuvěřitelných 83 malých ostrůvků, a kde se lze potápět, nebo se jen kochat nedotčenou přírodou. Za návštěvu také stojí některé národní parky a výlety do nich, z nichž neznámější jsou Mu Ko Phi Phi, Than Bokkhorani, nebo Mu Ko Lanta, kde také najdete velký počet ostrůvků, písčité pláže a tyrkysové moře.

Asi 7 kilometrů na sever od města Krabi naleznete tzv. Tygří jeskyně (Wat Tham Seua), kde je hlavním lákadlem monumentální chrám na vrcholku hory. K tomu vás sice povede 1200 schodů, nicméně přitom se vám naskytne nádherný pohled na Krabi. Určitě navštivte i ohromný mořský park Phi Phi-Hat Napparat Thara, kde najdete i tygry, leopardy apod.

Dovolená v Krabi a okolí

Krabi a celé jeho okolí je nádherná oblast, která ale nemá tak velký počet hotelů, díky čemuž sem nejezdí takové davy turistů třeba na své last minute zájezdy jako například na některé ostrovy. Právě kvůli tomu je celé Krabi a okolí typické klidnou atmosférou, když jsou návštěvníci roztroušeni po menších zátokách. V každém případě si vyzkoušejte potápění, protože korálové ostrůvky v okolí Krabi jsou na mořský život opravdu bohaté. Většina známějších zátok nabízí i velký počet restaurací, barů a menších klubů, takže se nemusíte bát, že byste byli o něco ochuzeni. Krabi je nádhernou oblastí ve všech směrech.

Počasí

Čtvrtek 36°C Počasí pro Čtvrtek

Pondělí 36°C Počasí pro Pondělí

Dlouhodobá předpověď

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.35 CZK

THBTHB = 0.65 CZK

USDUSD = 21.45 CZK

Tagy

okoli krabi

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist